KAYIT BİLGİLERİ


Sempozyum Tarihi

Klinik Psikoloji ve Psikiyatri Sempozyumu (Klipps 2020), 27 Kasım 2020 Cuma günü başlayacak, 29 Kasım 2020 Pazar günü sona erecektir.


Sempozyum Merkezi

Boylam Psikiyatri Hastanesi, Ankara’dır. Hastane, Ankara-İstanbul (TEM) Otoyolu’nun üzerinde, Akıncı gişeleri yanındadır. Ankara, Esenboğa Havaalanı’na çevre yolundan yarım saat, Kızılay şehir merkezine 40 dakika uzaklıktadır.


Sempozyum süresince, sabah kent merkezinden, akşam Boylam Psikiyatri Hastanesi’nden servis kaldırılacaktır.


Kayıt Ücretleri

Kayıt Ücreti: 990 TL.


İsmail Çifter salonunda düzenlenecek uygulamalı eğitimlere kayıt ücreti, her bir eğitim için sempozyum kayıt ücretine ek günlük 100 TL’dir.


Kayıt ücreti 3 günlük eğitimlere katılım ücreti, öğle yemeği ve kahve araları toplam tutarını kapsar.


İlaç firması sponsorluğunda kayıt ücreti: 1.500 TL.

Fiyatlara KDV dahil değildir.


Sempozyum Ücretinin Ödenmesi

Katılımcılar, kayıt ve konaklama ücretini ESENKAL Danışmanlık, Eğitim, Araştırma, Yayıncılık’ın Ziraat Bankası, Bilkent Şb.;

TR57 0001 0017 6292 4206 9950 03 IBAN no.lu Euro,

TR14 0001 0017 6292 4206 9950 01 IBAN no.lu TL hesabına yatırabilirler.


Kayıt

Kayıt ücretlerini yatırdıktan sonra ilgili banka dekontu ya da fotokopisinin aşağıdaki adrese ya da faks numarasına ulaşması durumunda kayıt işleme alınır. Kayıt başvuruları elimize ulaşan katılımcılara kayıtlarının onaylandığına ilişkin (e-mail yoluyla) yanıt verilir. Kongre sekreterliğinden yazılı onay alınmamış kayıt başvuruları geçersizdir.


Kayıt İptali

02.11.2020 tarihine kadar yapılacak iptallerde yatırılmış olan ücret kongre sonrası 45 gün içinde katılımcıya geri verilir. Bu tarihten sonra yapılacak olan iptallerde yatırılmış olan ücret geri verilmez. Sponsor kuruluşların rezervasyon iptalleri kabul edilmez.

GENEL BİLGİLERKariyer veri tabanı:

Klinik psikolog ve psikiyatristler arasındaki iletişim ve dayanışmayı artırmak, ilgili kurum ve kuruluşların klinik psikolog ve psikiyatrist gereksinmelerini karşılamak, ayrıca ilgili uzmanların iş bulmalarını sağlamak için, sempozyuma kayıt yaptıran klinik psikolog ve psikiyatristlerden, isteyenler, kendilerini kariyer veri tabanına kaydettirebilecekler, böylece ilgili kurum ve kuruluşlarla iletişim kurmalarına aracılık edilecektir.


Klinik psikologlar için çalışma ortamı:

Sempozyuma katılan klinik psikologlardan yeterliği olanlara, danışanlarını görmeleri için Boylam Psikiyatri’nin İstanbul’da Levent ve Ataşehir’de, ayrıca Ankara’daki danışmanlık merkezlerinde, -gerektiğinde süpervizyon verilerek- danışan görmeleri için olanak sağlanacaktır. Bunun için, sempozyuma katıldıktan sonra calpoguz@boylampsikiyatri.com e-posta adresine başvuru yapmaları gerekecektir.


Psikoloji ve psikiyatri kitaplarını edinme:

Sempozyum sırasında, başta Boylam Psikiyatri Yayınları, Hekimler Yayın Birliği ve HYB Yayıncılık’ın yayınları olmak üzere, psikoloji ve psikiyatri alanında yayımlanmış olan çok önemli yayınlar % 50 indirimle satışa sunulacaktır. Katılımcılar, kitabevlerinde bulamadıkları bütün kitapları görüp inceleyebilecekler ve almak istedikleri kitapları büyük bir indirimle alabileceklerdir.


Sempozyum çantasında yer alacak kitaplar:

Sempozyum çantasında, Boylam Psikiyatri’nin yayınlarından, “Kolay DSM-5: DSM-5’i Kavrama ve Uygulama Kılavuzu” ve “Klinik PsikoPatoloji” adlı kitaplar yer alacaktır. Katılımcılar çok önemli bu iki kitabı ücretsiz olarak edinebileceklerdir.


Klinik Uygulamada Psikoloji Okulu ve Nesnel Değerlendirme Eğitimi (KUPO-N):

Sempozyum katılımcılarına, Ankara’da yerleşik, Boylam Psikiyatri Hastanesi ve Boylam Psikiyatri AMATEM’de, her yıl, Haziran ve Temmuz aylarında iki kez düzenlenen ve kontenjanı sınırlı olan, staj niteliği de taşıyan, Klinik Uygulamada Psikoloji Okulu ve Nesnel Değerlendirme Eğitimi (KUPO-N) kayıtlarında öncelik tanınacaktır.


Sempozyumun bütün geliri, KOL KOLA Bağımlılıktan Kurtarma Sağlık ve Eğitim Vakfı’na bağışlanacaktır.